امروز: چهارشنبه، 2 اسفند 1396

شعب استانی

سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور

» » 20 بهمن؛ آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش منطقه‌ای میعاد محراب
11/7 1396
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از ارسال بیش از 30 مقاله به دبیرخانه همایش منطقه‌ای میعاد محراب تاکنون خبر داد و گفت: دانشجویان شرق کشور تا 20 بهمن می‎توانند چکیده و اصل مقالات خود به آدرس یاد شده ارسال کنند.

 محمود محمدقاسمی سوم بهمن ماه با اعلام این خبر افزود: همایش منطقه‎ای میعاد محراب در واقع همایشی فرهنگی و معنوی ویژه دانشجویان شرق کشور(سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی) است که به میزبانی جهاددانشگاهی واحد استان برگزار می‎شود.
وی 13 محور ارایه مقاله به همایش منطقه‌ای میعاد محراب را راهبردها و راهکارهای جذب جوانان به مسجد، چگونگی جذب پایدار جوانان به مسجد، نقش نماز در عرصه فردی و اجتماعی، مساجد و جوانان و فرصت ها و تهدیدها، آسیب شناسی حضور جوانان در مساجد، بررسی گرایش و عدم گرایش جوانان به مسجد، بررسی راههای تقویت ارتباط جوانان به سوی مسجد، نقش نهادی های فرهنگی در جذب جوانان به مسجد، نقش والدین در هدایت جوانان به مسجد، بررسی راههای تقویت ارتباط و تعامل عوامل فرهنگی مسجد در جذب جوانان، مسجد و نیازهای معنوی جوانان و ارتباط هنر نمار و شیوه های تشویق جوانان به مسجد عنوان کرد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با بیان این‌که مقالات صرفا از طریق لینک www.jdsvb.ac.ir/mehrab قابل دریافت است، گفت: دانشجویان شرق کشور تا 20 بهمن ماه امسال می‎توانند چکیده و اصل مقالات خود به آدرس یاد شده ارسال نمایند.
محمدقاسمی با بیان اینکه زمان برگزاری این همایش ششم اسفند سال جاری در محل دانشگاه سیستان و بلوچستان خواهد بود، ادامه داد: از مقالات برگزیده در بخش ارایه جهت شرکت در همایش دعوت به عمل خواهد آمد.
وی افزود: دبیرخانه همایش این شماره تلفن را 05433425974 جهت پاسخگویی به سوالات و مشکلات علاقمندان به شرکت در همایش منطقه‌ای میعاد محراب اختصاص داده است.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان یادآور شد: تا کنون 70 نفر در این همایش ثبت‌نام نموده و بیش 30 نفر نیز اصل و چکیده مقالات خود را به آدرس همایش ارسال کرده‌اند.

بازدیدها: 47 نظرات: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود
 
فعالیتهای قرآنی واحدهای جهاددانشگاهی
آرشیو
انتخاب استان
اخبار
تبلیغات